E-poe kasutusjuhend

Aasta Raamatu e-pood annab võimaluse soovijatel tellida kirjastuse raamatuid soodushinnaga. 

Raamatute tellimiseks valige välja raamat(ud), mida soovite tellida. E-poest tellides saadetakse teile tellimust kinnitav e-mail.  Soovi korral saadetakse teile ka arve. Tellimust hakatakse täitma peale makse laekumist.

Kui tuled raamatule ise järele, siis helista (tel. +3725047881) kindlasti kirjastusse ette (tööpäeviti kell 9-15), et aeg kokku leppida.

Itella SmartPostiga tellides lisandub saatekulu 2.95. Kui soovid Itella SmartPostiga kaupa kätte saada, ära unusta valimast pakiautomaati, kuhu me raamatu(d) saadame. Pakiautomaatide asukohad leiad siit.

Praegu on valikus valitud arv kirjastuse poolt välja antud raamatuid. Kui te soovite osta mõne raamatu, mida e-poes müüa ei ole, võtke kirjastusega ühendust e-posti aadressil info@aastaraamat.ee. Võimaluse korral täidame iga tellimuse. 

Aasta Raamat OÜ garanteerib tellitud ja makstud kauba jõudmise kliendi kätte. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, siis teatame sellest kliendile e-posti või telefoni teel. E-poest ostetud defektseid tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist.  Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil info@aastaraamat.ee või helistage (tel. +3725047881).